APARTAMENTY MLADINA

Witamy na stronie internetowej Apartamenty Mladina. Mamy nadzieję że spodoba się Państwu i zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty podczas Waszych letnich wakacji.

Apartmani Mladina

Apartamenty Mladina usytuowane są w Lokva Rogoznica (Riwiera Omiś), a dokładnie w jej południowej części Lokva Rogoznica Ivasnjak, znanej z przepiekanych plaż, w odległości 60 metrów od morza. W pobliżu znajduje się poczta, restauracja, kantor, mały sklep spożywczy.

Budowa apartamentów została ukończona w 1999 roku. Oferujemy jeden 3-osobowy apartament, pięć 4-osobowych, oraz jeden 5-osobowy.

Lokalizacja apartamentów zapewnia ciszę i spokój, potrzebne do pełnego relaksu i komfortu po ciężkim roku pracy.

Lokva Rogoznica zlokalizowana jest się w środkowej Dalmacji, w połowie drogi pomiędzy Splitem, a Makarską. Usytuowanie stanowi doskonałą bazę wypadową na jednodniowe wycieczki do najbardziej znanych miejsc na wybrzeżu Adriatyku (Dubrownik, Imotski, wyspy Brac i Hvar, Omiš, Split, Solin, Trogir, Park Narodowy Krka ) rekomendowanych przez najlepsze przewodniki turystyczne i instytucje kulturalne (National Geographic, Lonely Planet, UNESCO).

Mamy nadzieję że Apartamenty Mladina będą dla Państwa atrakcyjnym wyborem spędzenia letnich wakacji. Będziemy szczęśliwi mogąc Państwa gościć tego lata.

z poważaniem,          
Rodzina Mladina          

Dane o obiekcie:

Informacje o punktach usługowych:

Apartmani Mladina